Globinit Meble

Wielu chłopców już od najmłodszych lat jest zafascynowanych samochodami. Fascynacja ta rodzi się często w wieku przedszkolnym i przeważnie towarzyszy już dorosłym mężczyznom przez całe życie. Proponujemy naszym małym klientom prawdziwą gratkę. To kolekcja mebli „Racing Car”, która zaskakuje fantastycznymi dekorami różnorodnych aut.

Meble z kolekcji „Racing Car” mogą stanowić część większego zestawu dziecięcego, ale również samodzielny akcent świadczący o miłości malucha do samochodów. Czerwone, lakierowane fronty mebli wprowadzą do pokoju dziecięcego życie, pobudzą dziecko do aktywności fizycznej i umysłowej. Dodatkową ozdobą mebli oprócz samochodowych dekoracji jest biało-czarna szachownica, kojarząca się z Formułą 1 i flagą startową. Ciekawym, oryginalnym elementem są uchwyty w formie koła wyścigowego!

W skład kolekcji „Racing Car” wchodzą: pojemna dwudrzwiowa szafa, funkcjonalny regał na książki, komody z szufladami, biurko, mała szafka, ścienna półka oraz łóżko z ekonomicznym schowkiem na pościel. Meble wykonane są z dobrej jakości płyty meblowej połączonej z lakierowanym MDF. Korpus mebli jest w uniwersalnym, białym kolorze. Dodatkową zaletą mebli jest ich łatwy montaż, z którym poradzi sobie osoba bez doświadczenia w tej dziedzinie.

 

Zobacz w sklepie