Globinit Meble

Kolekcja "Sport" to mocna, dynamiczna kolorystyka: ciepła, soczysta zieleń - symbolizująca murawę boiska sportowego, pomarańczowy akcent i naklejany element dekoracyjny w postaci piłki nożnej. Jeśli Twoje dziecko jest fanem tego sportu, pokój urządzony w tym stylu będzie dla niego polem do nauki i zabawy, który sprawi radość i poszerzy wyobraźnię.

W kolekcji "Sport" znajduje się mnóstwo elementów, które pozwolą zaaranżować pokój dziecka w różnym wieku - zarówno dla niemowlaka, jak i małego ucznia. Meble dla dzieci z tego zestawu stworzą idealne, bezpieczne warunki do zabawy i rozwoju, sprawią również, że twój mały piłkarz będzie codziennie radosny i pełen pozytywnej energii.

W skład kolekcji wchodzą: pojemna dwudrzwiowa szafa, ergonomiczne szafy narożne, funkcjonalne regały na zabawki i książki, komody z szufladami na prowadnicach z systemem amortyzującym i blokadą uniemożliwiającą całkowite jej wysunięcie, biurko, skrzynia na zabawki, łóżeczko rosnące razem z nasza pociechą oraz łóżko z ekonomicznym schowkiem na pościel. Meble wykonane są z dobrej jakości płyty meblowej połączonej z lakierowanym MDF. Korpusy mebli są w uniwersalnym, białym, ciepłym kolorze. Dodatkową zaletą mebli jest ich łatwy montaż, z którym poradzi sobie osoba bez doświadczenia w tej dziedzinie.

Sprawią również, że twój mały piłkarz będzie codziennie radosny i pełen pozytywnej energii.

 

Zobacz w sklepie