Przegląd nowych produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami, które już teraz mogą Państwo zamówić.

7999 zł Kolekcja Decco Cream
4999 zł Aranżacja budowniczy
3499 zł Kolekcja Hip-Hop Green
8999 zł Africa

Nasza galeria w Homebook

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii realizacji i projektów

Tworzymy meble twoich marzeń!

Świeże pomysły

Odkryj nasze projekty

Odpowiednie dopasowanie

Powiększymy waszą przestrzeń

Meble dla Ciebie

Zadbamy o twoje wnętrze

Prosty styl

Pracujemy w zgodzie z ekologią

Bogaty wybór akcesoriów

Zaufaj naszej kreatywności

Kitchen Design

Good kitchen design means

Sklep internetowy

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego, gdzie istnieje możliwość zapoznania się z aktualną ofertą mebli, jak również skorzystania z możliwości zamówienia wybranych przez siebie produktów.

Firma GLOBINIT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2005 roku rozpoczęła prace nad projektami i tworzeniem kolekcji mebli dziecięcych. Tak właśnie powstał nasz markowy produkt – meble BAGGI DESIGN, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w konkursach branżowych. Więcej informacji o marce i ofercie BAGGI DESIGN na www.globinit.com.pl.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej i wnętrzarskiej zaowocowało rozszerzeniem działalności naszej firmy o kompleksową realizację zleceń nietypowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie począwszy od projektowania, aranżowania danego wnętrza, poprzez produkcję mebli, dobór artykułów wyposażenia wnętrz, pośrednictwo, kończąc na transporcie i montażu u klienta.

Wśród naszych dotychczasowych realizacji możemy wymienić kompleksowe wyposażenie placówek bankowych, medycznych /apteki, przychodnie/, edukacyjnych /przedszkola, akademiki/, hotelowych oraz placówek użytku publicznego.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz własnemu zakładowi produkcyjnemu udało nam się nawiązać współprace z wieloma kontrahentami zarówno w Polsce jak i za granicą, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w zakresie stałej produkcji, jak również kompleksowych realizacji projektów, począwszy od projektowania, przez produkcję, skończywszy na transporcie i profesjonalnym montażu.